Menu

Fotografia ślubna - Kraków i Małopolska

fotografia ślubna

Emocje Młodej Pary uwiecznione na klimatycznych, anielskich fotografiach, na tle pięknych zakątków i zabytków Małopolski. ANGEL-FOTO to historie miłosne i kreatywne sesje plenerowe realizowane w Krakowie, w górach lub nad morzem oraz zjawiskowe sesje zagraniczne. Czujne oko fotografa pozwoli zachować te wszystkie cenne i ulotne chwile, tak aby powstał wzruszający reportaż ślubny. Pomysłów, by stworzyć anielskie kadry z pewnością nie zabraknie!

ZJAWISKOWY PLENER ŚLUBNY – ZAKRZÓWEK I SKAŁKI TWARDOWSKIEGO

6 lutego 2024
Sesja plenerowa na Zakrzówku kraków

Lazurowy kolor wody, dużo zieleni i klimatyczny zachód słońca – to wszystko można znaleźć na krakowskim Zakrzówku i tam też odbył się plener ślubny Pauliny i Patryka.

Nowożeńcy spacerując wśród zieleni, na tle turkusowej wody i skał wyglądali naprawdę zjawiskowo, tak więc sesja zdjęciowa poszła nam bardzo sprawnie i po 2h mieliśmy już całe mnóstwo fantastycznych ujęć.

Uwiecznione zostały zarówno radosne, jak i te bardziej sentymentalne i romantyczne momenty, w których Para nie szczędziła sobie uczuć i na tym najbardziej ANGEL-FOTO zależało. Wybrane fotografie z tej oto sesji plenerowej możecie obejrzeć poniżej.

ANGEL-FOTO FOTOGRAF

Paulina & Patryk, wrzesień 2023, Zakrzówek – Skałki Twardowskiego, Kraków

Recent posts
WIOSENNA SESJA NARZECZEŃSKA Z SZAMPANEM I TRUSKAWKAMI
Wiosenna sesja narzeczeńska zrealizowana pod Krakowem
GOSIA & KAMIL - PLENEROWY ŚLUB I WESELE W ROMANTYCZNYM PARKU
Ślub i wesele w plenerze, w pięknym parku Hotelu Farmona w Krakowie.

    Leave a comment