Menu

Fotografia ślubna - Kraków i Małopolska

fotografia ślubna

Emocje Młodej Pary uwiecznione na klimatycznych, anielskich fotografiach, na tle pięknych zakątków i zabytków Małopolski. ANGEL-FOTO to historie miłosne i kreatywne sesje plenerowe realizowane w Krakowie, w górach lub nad morzem oraz zjawiskowe sesje zagraniczne. Czujne oko fotografa pozwoli zachować te wszystkie cenne i ulotne chwile, tak aby powstał wzruszający reportaż ślubny. Pomysłów, by stworzyć anielskie kadry z pewnością nie zabraknie!

GOSIA & KAMIL – PLENEROWY ŚLUB I WESELE W ROMANTYCZNYM PARKU

17 stycznia 2023
Fotografia ślubna Kraków Farmona

Uśmiechnięci, życzliwi i bardzo w sobie zakochani… Tacy właśnie są Gosia i Kamil, bohaterowie mojej kolejnej historii ślubnej, którą miałam przyjemność fotografować w 2022 roku. Ślub i przyjęcie weselne tej wspaniałej Pary odbyły się w niezwykle urokliwym miejscu, bo w stuletnim parku tuż obok kameralnego Hotelu Farmona, gdzie w eleganckich wnętrzach miały miejsce przygotowania przyszłych Nowożeńców.

Ślub cywilny zorganizowany został w niezwykle romantycznej scenerii, ponieważ sama ceremonia zaślubin odbyła się pod gołym niebem, w cieniu drzew, gdzie słychać było śpiew ptaków i płynącą wodę ze stylowej fontanny. Zaraz po słowach przysięgi i złożonych podpisach przyszedł czas na życzenia i zdjęcie grupowe, a następnie zgromadzeni goście udali się tuż nieopodal pod dużą drewnianą altankę, gdzie wyśmienite potrawy serwowała Restauracja Magnifica.

W trakcie trwania przyjęcia weselnego wraz z Młodą Parą udało nam się wymknąć na krótką sesję, gdzie powstało kilka pamiątkowych i klimatycznych ujęć wśród tamtejszej zieleni. Potem przyszedł czas na uroczysty toast, reportażowe zdjęcia przy stołach, podziękowania dla rodziców i tort. Zabawa weselna była prowadzona przez przez dwóch dj-ów, którzy skutecznie zachęcali wszystkich gości do wyjścia na parkiet. A gdy nadszedł zmrok, cała altanka pokryła się nastrojowymi światełkami i wtedy też powstała seria magicznych kadrów z tańczącymi gośćmi i Młodą Parą w roli głównej, która przy każdej okazji nie szczędziła sobie pocałunków.

Dla Gosi i Kamila był to szczególny dzień, a ja jako fotograf cieszę się, że mogłam uwieczniać dla nich te wszystkie cenne momenty i ukazać ten wyjątkowy klimat na moich zdjęciach. Zapraszam zatem do obejrzenia skrótu z tegoż reportażu i kilku ujęć z dodatkowej sesji plenerowej zrealizowanej w innym dniu po ślubie.

ANGEL-FOTO FOTOGRAF

Data ślubu: 09.07.2022.  Miejsce przyjęcia:  Restauracja Magnifica

Recent posts
ZJAWISKOWY PLENER ŚLUBNY - ZAKRZÓWEK I SKAŁKI TWARDOWSKIEGO
Zjawiskowa sesja plenerowa z Parą Nowożeńców, która odbyła się na krakowskim Zakrzówku.
WIOSENNA SESJA NARZECZEŃSKA Z SZAMPANEM I TRUSKAWKAMI
Wiosenna sesja narzeczeńska zrealizowana pod Krakowem

    Leave a comment