Menu

Fotografia ślubna - Kraków i Małopolska

fotografia ślubna

Emocje Młodej Pary uwiecznione na klimatycznych, anielskich fotografiach, na tle pięknych zakątków i zabytków Małopolski. ANGEL-FOTO to historie miłosne i kreatywne sesje plenerowe realizowane w Krakowie, w górach lub nad morzem oraz zjawiskowe sesje zagraniczne. Czujne oko fotografa pozwoli zachować te wszystkie cenne i ulotne chwile, tak aby powstał wzruszający reportaż ślubny. Pomysłów, by stworzyć anielskie kadry z pewnością nie zabraknie!

Kilka słów o mnie

Mam na imię Aneta, fotografuję zawodowo i prywatnie, ponieważ uważam, że w życiu jest mnóstwo momentów, które zasługują na to, by je uwieczniać. Moja praca jest moją pasją i jestem szczęśliwa mogąc utrwalać Wasze najpiękniejsze chwile.

Każdy ślub jest inny i opowiada odrębną historię, dlatego zawsze staram się oddawać klimat danej uroczystości, ukazując jej piękno i wyjątkowość, zwracając przy tym uwagę na najdrobniejszy detal oraz pokazując Wasze gesty, spojrzenia i emocje.

Pracuję na wysokiej klasy profesjonalnych, pełnoklatkowych lustrzankach marki Canon oraz jasnych obiektywach, które pozwalają mi na pracę dosłownie w każdych warunkach. Posiadam również niezbędne uprawnienia do wykonywania zdjęć w obiektach sakralnych oraz rejestrowania celebracji liturgicznych wydane przez Archidiecezję Krakowską.

Ze swojej strony pragnę zaoferować reportażowe, pełne pasji i wrażliwości ujęcia oraz skrupulatną obróbkę całego materiału. Za każdym razem dążę więc do tego, by końcowy efekt mojej pracy zachwycał oraz wzruszał i tym samym jak najwierniej opowiadał historię Waszej miłości.

Zapraszam zatem do obejrzenia mojego portfolio z fotografiami ślubnymi, odwiedzin bloga oraz polubienia profilu ANGEL-FOTO na Facebooku i na Instagramie. A jeśli znajdą Państwo chwilę czasu, żeby się spotkać, to z przyjemnością przedstawię ofertę ślubną i zaprezentuję dostępne rodzaje produktów, w tym Fotoalbumy i Fotoksiążki.

Fotografie ANGEL-FOTO to pasja, wrażliwość i sprzęt fotograficzny najwyższej klasy. Wykonuję sesje zdjęciowe w Krakowie, Małopolsce, a nawet i za granicą, zapewniając moim klientom pełen profesjonalizm, elastyczność i komfort. Zapewniam również późniejszą obróbkę materiału, tak aby efekt końcowy olśniewał pełną gamą emocji i głębią wzruszeń, zatrzymaną w anielskich kadrach na zawsze.

address:
Michałowice, Kraków, Małopolska