Menu

Fotografia ślubna - Kraków i Małopolska

fotografia ślubna

Emocje Młodej Pary uwiecznione na klimatycznych, anielskich fotografiach, na tle pięknych zakątków i zabytków Małopolski. ANGEL-FOTO to historie miłosne i kreatywne sesje plenerowe realizowane w Krakowie, w górach lub nad morzem oraz zjawiskowe sesje zagraniczne. Czujne oko fotografa pozwoli zachować te wszystkie cenne i ulotne chwile, tak aby powstał wzruszający reportaż ślubny. Pomysłów, by stworzyć anielskie kadry z pewnością nie zabraknie!

ślub
Przygotowania do ślubu

Ostatnie chwile przygotowań w domach rodzinnych, mają symboliczny wymiar przejścia w stan małżeński. Moje anielskie i pełne pasji ujęcia zatrzymają dla Was te wszystkie momenty w sposób subtelny i wyjątkowy.

Więcej
ślub
Reportaż ślubny

Czujne oko fotografa pozwoli uchwycić i stworzyć niezwykły reportaż ślubny opowiadający ślubne historie Par z Krakowa i całej Małopolski. Anielskie zdjęcia zatrzymają dla Państwa te wszystkie cenne momenty.

Więcej
ślub
Sesje plenerowe

Emocje Młodej Pary uwiecznione na zdjęciach na tle pięknych krajobrazów i zabytków Małopolski oraz całej Polski, a nawet i za granicą. Kreatywne sesje plenerowe przeprowadzone w magicznym Krakowie lub okolicach.

Więcej
ślub
Sesja narzeczeńska

Sesja narzeczeńska to wspaniała okazja nie tylko, by uchwycić intymne chwile pomiędzy narzeczonymi, ale też doskonała okazja, by zbudować przyjacielską relację pomiędzy Parą a fotografem.

Więcej
chrzest
Chrzest Święty

Najpiękniejszą pamiątką Chrztu Świętego będą pełne emocji zdjęcia. Dla rodziców będące prawdziwym skarbem, a w przyszłości dla dziecka jedynym sposobem, by zobaczyć samego siebie w czasie tej wielkiej chwili.

Więcej
komunia
I Komunia Święta

Uroczystość przyjęcia Pierwszej Komunii Świętej to niezwykła chwila dla całej rodziny, a anielskie zdjęcia jakie powstają w tym czasie, to najpiękniejsza pamiątka tego wyjątkowego dnia.

Więcej
fotografia biznesowa i reklamowa, ślub
Fotografia biznesowa i reklamowa dla firm

Atrakcyjne fotografie biznesowe i reklamowe będą idealnym sposobem na zaprezentowanie walorów każdej firmy

Więcej