Menu

Fotografia ślubna Kraków i Małopolska

fotografia ślubna

Emocje Młodej Pary uwiecznione na niezwykłych anielskich fotografiach, na tle pięknych pejzaży i zabytków Małopolski. ANGEL-FOTO to historie miłosne i kreatywne sesje plenerowe realizowane w Krakowie jak i okolicach, które mają iście magiczny klimat! Czujne oko fotografa pozwoli zachować cenne i ulotne chwile, tak aby powstał wzruszający reportaż ślubny. Pomysłów, by stworzyć anielskie kadry z pewnością nie zabraknie!

ANETA & PAWEŁ – OTULENI JESIENNĄ AURĄ

15 czerwca 2018
jesienna sesja plenerowa na zamku

Dzień ślubu Anety i Pawła z pewnością będzie nam się kojarzył z dawką pozytywnych emocji, które wypełniły wiele kadrów, począwszy od przygotowań w domu Panny Młodej, a skończywszy na wyśmienitej zabawie podczas oczepin na przyjęciu weselnym. Opowiadając za pomocą fotografii przebieg tego szczególnego dnia można dostrzec chwile pełne powagi i wzruszeń towarzyszące Parze i najbliższej rodzinie podczas błogosławieństwa oraz ceremonii, jak i całe mnóstwo radosnych momentów. Nie sposób przeoczyć też wielu estetycznych i przemyślanych detali, które były idealnym dopełnieniem i podkreślały styl tego wydarzenia. Jeśli zaś chodzi o samą sesję plenerową, to została zrealizowana niedługo po ślubie. Przebiegała raczej spontanicznie, choć w niskiej temperaturze i w dość szybkim tempie, ale i tak udało nam się utrwalić, to co najważniejsze, czyli potegę uczuć i magię spojrzeń. Zaparszam zatem do obejrzenia kilku ujęć z tego romantycznego pleneru oraz skrótu reportażu z dnia ślubu tej czarującej Pary.

 MIEJSCE PRZYJĘCIA: Alexia – Ochojno

Recent posts
NATALIA & DAWID - ŚLUB JAK Z BAJKI Z CZARUJĄCĄ PARĄ W ROLI GŁÓWNEJ
To był słoneczny wrześniowy dzień, a na ich twarzach od samego rana malowało się szczęście i miłość. Wszystko było dopięte na ostatni guzik więc nie było tutaj mowy o stresie, jaki zazwyczaj towarzyszy Parom w dniu ich ślubu. Przygotowania miały miejsce w domu Panny Młodej. Był szampan, dużo śmiechu oraz czas na pamiątkowe zdjęcia rodzinne. Gdy zbliżała się godzina ceremonii, Para wsiadła do białego Maserati, by udać się do kościoła.
ANNA & ŁUKASZ - PLENEROWY ŚLUB W WIELKIM STYLU
Słoneczny, letni dzień, ceremonia ślubna pod gołym niebem w otoczeniu urokliwego bukowego parku, a w rolach głównych szaleńczo w sobie zakochana Para.