Menu

Fotografia ślubna Kraków i Małopolska

fotografia ślubna

Emocje Młodej Pary uwiecznione na niezwykłych anielskich fotografiach, na tle pięknych pejzaży i zabytków Małopolski. ANGEL-FOTO to historie miłosne i kreatywne sesje plenerowe realizowane w Krakowie jak i okolicach, które mają iście magiczny klimat! Czujne oko fotografa pozwoli zachować cenne i ulotne chwile, tak aby powstał wzruszający reportaż ślubny. Pomysłów, by stworzyć anielskie kadry z pewnością nie zabraknie!

KINGA & WILLIAM – ROMANTIC WEDDING STORY

1 maja 2019
zagraniczny ślub i wesele

TĘ WYJĄTKOWĄ PARĘ Z PEWNOŚCIĄ ANGEL-FOTO BĘDZIE JESZCZE DŁUGO WSPOMINAĆ I TO NIE TYLKO ZE WZGLĘDU NA TO, IŻ BYŁO TO DWUDNIOWE WESELE, BO PRZECIEŻ TAKICH W SEZONIE JEST WIELE. PO PROSTU KINGA I WILLIAM SĄ TAK POZYTYWNIE ZAKRĘCENI, ŻE ICH UŚMIECH I DOBRA ENERGIA UDZIELA SIĘ CHYBA WSZYSTKIM WOKOŁO. JUŻ WIĘC OD SAMYCH PRZYGOTOWAŃ W HOTELU DAŁO SIĘ ODCZUĆ RODZINNĄ, CIEPŁĄ ATMOSFERĘ, PODCZAS CEREMONII POJAWIAŁY SIĘ TEŻ ŁZY WZRUSZENIA, A POTEM BYŁA JUŻ TYLKO WYŚMIENITA ZABAWA DO BIAŁEGO RANA! W DRUGIM DNIU NATOMIAST DOMINOWAŁY AFRYKAŃSKIE AKCENTY, TAK WIĘC POLSKO-NIGERYJSKA PRZYJAŹŃ ZAGOŚCIŁA NA PARKIECIE JUŻ NA DOBRE! KRÓTKO MÓWIĄC FOTOGRAFUJĄC TĘ PARĘ W DNIU ŚLUBU, NA POPRAWINACH CZY TEŻ W PLENERZE ZA KAŻDYM RAZEM BYŁA TO DLA MNIE WIELKA PRZYJEMNOŚĆ! NAWET PODCZAS SESJI REALIZOWANEJ W DOŚĆ NIEKOMFORTOWYCH WARUNKACH POGODOWYCH, BO W ULEWNYM DESZCZU DOBRY HUMOR I TAK NAM DOPISYWAŁ. A OTO FOTOGRAFICZNY SKRÓT TYCH RADOSNYCH MOMENTÓW I WSPANIAŁYCH CHWIL, KTÓRE JUŻ ZA NAMI.

 MIEJSCE PRZYJĘCIA: HOTEL I GOSPODA POD KAMIENIEM – LIPNICA GÓRNA

Recent posts
ANNA & ŁUKASZ - PLENEROWY ŚLUB W WIELKIM STYLU
Słoneczny, letni dzień, ceremonia ślubna pod gołym niebem w otoczeniu urokliwego bukowego parku, a w rolach głównych szaleńczo w sobie zakochana Para.
ANETA & PAWEŁ - OTULENI JESIENNĄ AURĄ
Dzień ślubu Anety i Pawła z pewnością będzie nam się kojarzył z dawką pozytywnych emocji, które wypełniły wiele kadrów.