Menu

Fotografia ślubna Kraków i Małopolska

fotografia ślubna

Emocje Młodej Pary uwiecznione na niezwykłych anielskich fotografiach, na tle pięknych pejzaży i zabytków Małopolski. ANGEL-FOTO to historie miłosne i kreatywne sesje plenerowe realizowane w Krakowie jak i okolicach, które mają iście magiczny klimat! Czujne oko fotografa pozwoli zachować cenne i ulotne chwile, tak aby powstał wzruszający reportaż ślubny. Pomysłów, by stworzyć anielskie kadry z pewnością nie zabraknie!

IZABELA & ROBERT – POLSKIE WESELE ZE SZWEDZKIM AKCENTEM

15 kwietnia 2018
fotografia z ceremonii ślub kościelny

Ona piękna i pełna wdzięku, on elegancki z czarującym spojrzeniem… Izabela i Robert, bo to właśnie o nich mowa pobrali się z początkiem lipca tego roku, a ich przyjęcie weselne odbyło się w niezwykle wytwornym miejscu – na Zamku Królewskim w Niepołomicach. W tym szczególnym dniu nie brakowało więc mnóstwa pięknych chwil, a łzy wzruszenia przeplatały się z radością i życzeniami bliskich. Było gustownie i ze szwedzkim akcentem, ponieważ Para i część zaproszonych gości na stałe mieszka w Szwecji. W trakcie przyjęcia weselnego udało nam się również przeprowadzić krótką sesję plenerową tuż obok w parku oraz na dziedzińcu zamkowym, której to małą namiastkę ANGEL-FOTO prezentuje poniżej. Zapraszam zatem do obejrzenia skróconego fotoreportażu z tegoż wydarzenia i tym samym tak szczególnego dnia w życiu Izy i Roberta.

 MIEJSCE PRZYJĘCIA: ZAMEK W NIEPOŁOMICACH

Recent posts
ANNA & ŁUKASZ - PLENEROWY ŚLUB W WIELKIM STYLU
Słoneczny, letni dzień, ceremonia ślubna pod gołym niebem w otoczeniu urokliwego bukowego parku, a w rolach głównych szaleńczo w sobie zakochana Para.
KINGA & WILLIAM - ROMANTIC WEDDING STORY
Kinga i William są tak pozytywnie zakręceni, że ich uśmiech i dobra energia udziela się chyba wszystkim wokoło. Już więc od samych przygotowań w hotelu dało się odczuć rodzinną, ciepłą atmosferę.

    Leave a comment