Menu

Fotografia ślubna - Kraków i Małopolska

fotografia ślubna

Emocje Młodej Pary uwiecznione na klimatycznych, anielskich fotografiach, na tle pięknych zakątków i zabytków Małopolski. ANGEL-FOTO to historie miłosne i kreatywne sesje plenerowe realizowane w Krakowie, w górach lub nad morzem oraz zjawiskowe sesje zagraniczne. Czujne oko fotografa pozwoli zachować te wszystkie cenne i ulotne chwile, tak aby powstał wzruszający reportaż ślubny. Pomysłów, by stworzyć anielskie kadry z pewnością nie zabraknie!

NATALIA & DAWID – ŚLUB JAK Z BAJKI Z CZARUJĄCĄ PARĄ W ROLI GŁÓWNEJ

3 stycznia 2022

    To był słoneczny wrześniowy dzień, a na ich twarzach od samego rana malowało się szczęście i miłość. Wszystko było dopięte na ostatni guzik więc nie było tutaj mowy o stresie, jaki zazwyczaj towarzyszy Parom w dniu ich ślubu. Przygotowania miały miejsce w domu Panny Młodej. Był szampan, dużo śmiechu oraz czas na pamiątkowe zdjęcia rodzinne. Gdy zbliżała się godzina ceremonii, Para wsiadła do białego Maserati, by udać się do kościoła.

Uroczystość ślubna odbyła się w jednym z najpiękniejszych kościołów w Polsce, w neogotyckim Sanktuarium św. Józefa na krakowskim Podgórzu. Do ołtarza poprowadził Panią Młodą jej tata. Tuż po ceremonii miały miejsce życzenia, był też czas na obowiązkowe zdjęcie grupowe oraz krótką sesję przy zabytkowym kościele.

Następnie Para Nowożeńców udała się do Hotelu Soray w Wieliczce, gdzie odbyło się przyjęcie weselne. Zebrani goście bawili się przy dźwiękach największych przebojów, a imprezę poprowadzili znakomici Dj-e z Mistrzowskie Wesele. Było zatem całe mnóstwo różnych atrakcji, od ciężkiego dymu podczas pierwszego tańca, aż po efekty pirotechniczne podczas krojenia tortu czy podziękowań dla Rodziców. Nie brakowało też ciekawych konkursów i quizów, rozmów przy kolorowych drinkach przygotowanych przez barmanów oraz zabawnych ujęć w strefie chillout z fotobudką.

Okazji do fotografowania było zatem bardzo wiele. ANGEL-FOTO poniżej prezentuje skrót z tegoż wspaniałego dnia ślubu w postaci 100 wybranych ujęć, a jest to jedynie 1/5 z całego reportażu. Na końcu znajduje się też kilka kadrów z niezwykle klimatycznej sesji plenerowej, która odbyła się już w innym dniu po ślubie.

Data ślubu: 4.09.2021. Miejsce przyjęcia: Hotel Soray

Recent posts
ZJAWISKOWY PLENER ŚLUBNY - ZAKRZÓWEK I SKAŁKI TWARDOWSKIEGO
Zjawiskowa sesja plenerowa z Parą Nowożeńców, która odbyła się na krakowskim Zakrzówku.
WIOSENNA SESJA NARZECZEŃSKA Z SZAMPANEM I TRUSKAWKAMI
Wiosenna sesja narzeczeńska zrealizowana pod Krakowem

    Leave a comment