Menu

Fotografia ślubna Kraków i Małopolska

fotografia ślubna

Emocje Młodej Pary uwiecznione na niezwykłych anielskich fotografiach, na tle pięknych pejzaży i zabytków Małopolski. ANGEL-FOTO to historie miłosne i kreatywne sesje plenerowe realizowane w Krakowie jak i okolicach, które mają iście magiczny klimat! Czujne oko fotografa pozwoli zachować cenne i ulotne chwile, tak aby powstał wzruszający reportaż ślubny. Pomysłów, by stworzyć anielskie kadry z pewnością nie zabraknie!

KATARZYNA & VITTORIANO – REPORTAŻ Z POLSKO-WŁOSKIEGO ŚLUBU I WESELA

26 maja 2017
włoski ślub i wesele fotograf ślubny

Jeśli można by opisać w kilku słowach dzień ślubu Katarzyny i Vittoriano, to zdecydowanie było to wydarzenie, jakich mało! Przyjęcie weselne odbyło się w niezwykle klimatycznej i zabytkowej willi typowej dla włoskiego stylu, gdzie tuż przed zachodem słońca udało nam się przeprowadzić krótką sesję plenerową. Z pewnością był romantyzm, chwile pełne wzruszeń, radość i rodzinna atmosfera. Oczywiście nie brakowało też włoskiej elegancji i muzyki z tamtejszych list przebojów, przy których dźwiękach nowożeńcy wraz z zebranymi gośćmi bawili się do białego rana! ANGEL-FOTO z wielką przyjemnością prezentuje więc skrót reportażu z przebiegu tegoż niezapomnianego i pełnego wrażeń dnia. Cieszę się, że mogłam towarzyszyć tej przesympatycznej Parze i tym samym opowiadać za pomocą fotografii kolejną wyjątkową historię o miłości…

 MIEJSCE PRZYJĘCIA: WILLA DECJUSZA – KRAKÓW

Recent posts
NATALIA & DAWID - ŚLUB JAK Z BAJKI Z CZARUJĄCĄ PARĄ W ROLI GŁÓWNEJ
To był słoneczny wrześniowy dzień, a na ich twarzach od samego rana malowało się szczęście i miłość. Wszystko było dopięte na ostatni guzik więc nie było tutaj mowy o stresie, jaki zazwyczaj towarzyszy Parom w dniu ich ślubu. Przygotowania miały miejsce w domu Panny Młodej. Był szampan, dużo śmiechu oraz czas na pamiątkowe zdjęcia rodzinne. Gdy zbliżała się godzina ceremonii, Para wsiadła do białego Maserati, by udać się do kościoła.
ANNA & ŁUKASZ - PLENEROWY ŚLUB W WIELKIM STYLU
Słoneczny, letni dzień, ceremonia ślubna pod gołym niebem w otoczeniu urokliwego bukowego parku, a w rolach głównych szaleńczo w sobie zakochana Para.