Menu

Fotografia ślubna Kraków i Małopolska

fotografia ślubna

Emocje Młodej Pary uwiecznione na niezwykłych anielskich fotografiach, na tle pięknych pejzaży i zabytków Małopolski. ANGEL-FOTO to historie miłosne i kreatywne sesje plenerowe realizowane w Krakowie jak i okolicach, które mają iście magiczny klimat! Czujne oko fotografa pozwoli zachować cenne i ulotne chwile, tak aby powstał wzruszający reportaż ślubny. Pomysłów, by stworzyć anielskie kadry z pewnością nie zabraknie!

KATARZYNA & VITTORIANO – REPORTAŻ Z POLSKO-WŁOSKIEGO ŚLUBU I WESELA

26 maja 2017
włoski ślub i wesele fotograf ślubny

Jeśli można by opisać w kilku słowach dzień ślubu Katarzyny i Vittoriano, to zdecydowanie było to wydarzenie, jakich mało! Przyjęcie weselne odbyło się w niezwykle klimatycznej i zabytkowej willi typowej dla włoskiego stylu, gdzie tuż przed zachodem słońca udało nam się przeprowadzić krótką sesję plenerową. Z pewnością był romantyzm, chwile pełne wzruszeń, radość i rodzinna atmosfera. Oczywiście nie brakowało też włoskiej elegancji i muzyki z tamtejszych list przebojów, przy których dźwiękach nowożeńcy wraz z zebranymi gośćmi bawili się do białego rana! ANGEL-FOTO z wielką przyjemnością prezentuje więc skrót reportażu z przebiegu tegoż niezapomnianego i pełnego wrażeń dnia. Cieszę się, że mogłam towarzyszyć tej przesympatycznej Parze i tym samym opowiadać za pomocą fotografii kolejną wyjątkową historię o miłości…

 MIEJSCE PRZYJĘCIA: WILLA DECJUSZA – KRAKÓW

Recent posts
ANNA & ŁUKASZ - PLENEROWY ŚLUB W WIELKIM STYLU
Słoneczny, letni dzień, ceremonia ślubna pod gołym niebem w otoczeniu urokliwego bukowego parku, a w rolach głównych szaleńczo w sobie zakochana Para.
KINGA & WILLIAM - ROMANTIC WEDDING STORY
Kinga i William są tak pozytywnie zakręceni, że ich uśmiech i dobra energia udziela się chyba wszystkim wokoło. Już więc od samych przygotowań w hotelu dało się odczuć rodzinną, ciepłą atmosferę.