Menu

Fotografia ślubna Kraków i Małopolska

fotografia ślubna

Emocje Młodej Pary uwiecznione na niezwykłych anielskich fotografiach, na tle pięknych pejzaży i zabytków Małopolski. ANGEL-FOTO to historie miłosne i kreatywne sesje plenerowe realizowane w Krakowie jak i okolicach, które mają iście magiczny klimat! Czujne oko fotografa pozwoli zachować cenne i ulotne chwile, tak aby powstał wzruszający reportaż ślubny. Pomysłów, by stworzyć anielskie kadry z pewnością nie zabraknie!

KAROLINA & MACIEJ – PRAWDZIWE LOVE STORY W ZIMOWEJ ODSŁONIE

25 lutego 2017
zimowa sesja plenerowa

Trzeba przyznać, że ślub zimową porą ma w sobie coś magicznego! A tego idealnym przykładem jest fotoopowieść Karoliny i Macieja, którzy pobrali się z końcem stycznia, czyli w samym środku zimy. Z pewnością tego dnia nie brakowało ani słońca, ani śniegu, ani też wyśmienitej zabawy do białego rana! Tuż po ślubie udało nam się również zrealizować małą sesję plenerową w Zabierzowie, którą zresztą ANGEL-FOTO będzie dłuuuugo wspominać! Pomimo tego, iż podczas zdjęć duży mróz dawał nam się mocno we znaki, to uśmiech nawet na moment nie schodził nam z twarzy. Efekty tej wesołej i romantycznej sesji, jak i kilka fotografii z dnia ślubu zamieszczam poniżej.

DATA ŚLUBU: 21.01.2017, MIEJSCE PRZYJĘCIA: DOLINA OWCZAR

Recent posts
ANNA & ŁUKASZ - PLENEROWY ŚLUB W WIELKIM STYLU
Słoneczny, letni dzień, ceremonia ślubna pod gołym niebem w otoczeniu urokliwego bukowego parku, a w rolach głównych szaleńczo w sobie zakochana Para.
KINGA & WILLIAM - ROMANTIC WEDDING STORY
Kinga i William są tak pozytywnie zakręceni, że ich uśmiech i dobra energia udziela się chyba wszystkim wokoło. Już więc od samych przygotowań w hotelu dało się odczuć rodzinną, ciepłą atmosferę.