Menu

Fotografia ślubna Kraków i Małopolska

fotografia ślubna

Emocje Młodej Pary uwiecznione na niezwykłych anielskich fotografiach, na tle pięknych pejzaży i zabytków Małopolski. ANGEL-FOTO to historie miłosne i kreatywne sesje plenerowe realizowane w Krakowie jak i okolicach, które mają iście magiczny klimat! Czujne oko fotografa pozwoli zachować cenne i ulotne chwile, tak aby powstał wzruszający reportaż ślubny. Pomysłów, by stworzyć anielskie kadry z pewnością nie zabraknie!

ANNA & ŁUKASZ – PLENEROWY ŚLUB W WIELKIM STYLU

22 lipca 2019
reportaż ślubny plenerowy ślub i wesele

Słoneczny, letni dzień, ceremonia ślubna pod gołym niebem w otoczeniu urokliwego bukowego parku, a w rolach głównych szaleńczo w sobie zakochana Para. Jeśli możnaby spróbować opisać w jednym zdaniu dzień ślubu Anny i Łukasza, to z pewnością było to wydarzenie zorganizowane z klasą i w dobrym guście! Przygotowania Młodej Pary miały miejsce w klimatycznym dworku, w pokojach urządzonych w angielskim stylu, gdzie dbałość o szczegóły zachwycała i idealnie współgrała z detalami, o które zadbała Para jeszcze przed ślubem. Tradycyjnie tuż przed ceremonią odbyło się uroczyste błogosławieństwo, na którym nie zabrakło chwil wzruszeń i wielu radosnych momentów spędzonych w gronie najbliższych. Gdy do dworskiego ogrodu zaczęli przybywać pierwsi zaproszeni goście, Para miała jeszcze kilka sekund dla siebie, by zrelaksować się przy lampce szampana w doborowym towarzystwie niezastąpionych świadków. Następnie przyszedł czas na uroczystą ceremonię zaślubin w plenerze i życzenia, a całości uświetniała nastrojowa oprawa muzyczna z dźwiękami skrzypiec i wiolonczeli. Dalej wszyscy udali się już na wytworne przyjęcie do namiotu weselnego, przyozdobionego w eleganckie żyrandole i firany oraz rustykalne dodatki i mnóstwo pięknych kwiatów. Nieopodal namiotu znajdowała się też atrakcyjna strefa chillout, z której to goście chętnie korzystali. Tego dnia pogoda dopisała w 100%, dlatego też udało nam się zrealizować mini sesję plenerową wymykając się niepostrzeżenie z przyjęcia wraz z Anią i Łukaszem na krótki spacer wokół dworku. ANGEL-FOTO zaprasza więc do obejrzenia tej wyjątkowej historii ślubnej w wielkim skrócie, bo jedynie na 100 wybranych fotografiach pochodzących z całego reportażu. Jednego mogę być pewna, że ta sympatyczna Para utkwi mi jeszcze na dłuuugo w pamięci, bo magii Waszego dnia oraz uroku tamtego miejsca nie sposób zapomnieć.

MIEJSCE CEREMONII I PRZYJĘCIA: DWÓR SIERAKÓW

Recent posts
NATALIA & DAWID - ŚLUB JAK Z BAJKI Z CZARUJĄCĄ PARĄ W ROLI GŁÓWNEJ
To był słoneczny wrześniowy dzień, a na ich twarzach od samego rana malowało się szczęście i miłość. Wszystko było dopięte na ostatni guzik więc nie było tutaj mowy o stresie, jaki zazwyczaj towarzyszy Parom w dniu ich ślubu. Przygotowania miały miejsce w domu Panny Młodej. Był szampan, dużo śmiechu oraz czas na pamiątkowe zdjęcia rodzinne. Gdy zbliżała się godzina ceremonii, Para wsiadła do białego Maserati, by udać się do kościoła.
KINGA & WILLIAM - ROMANTIC WEDDING STORY
Kinga i William są tak pozytywnie zakręceni, że ich uśmiech i dobra energia udziela się chyba wszystkim wokoło. Już więc od samych przygotowań w hotelu dało się odczuć rodzinną, ciepłą atmosferę.